Kullanım Koşulları

İlan sahibi, HEMENALİLAN.COM ilan platformunda, ilan yayınlamadan önce, ilan yayınlama kurallarına, hizmet sözleşmesi şart ve koşullarına uyacağını kabul etmiş sayılır.

İlan sahibi veya yetkilisi, HEMENALİLAN.COM'da yayınladığı ilan içeriğinin güncel ve doğru bilgilerden oluşturulduğunu ve söz konusu içeriğin kullanım ve ilan etme yetkilerine sahip olduğuna dair, ilan içeriği ile ilgili tüm sorumluluklar ilan sahibine aittir.

İlan sahibi, her gayrimenkul ilanı için sadece bir ilan yayınlayabilir. Aynı ilan için birden fazla ilan yayınlanması durumunda mükerrer olan ilanlar HEMENALİLAN.COM tarafından sistemden iptal edilir.

İlan başlıgı, içeriği ve fotoğraflar sadece verilen ilanalara ait fotoğraflardan oluşturulmalıdır. Bu fotoğrafların platform üzerinden yayınlanması için ilan yayınlayan ilan sahiplerinin logoları ve benzeri ilanla alakası olmayan görseller HEMENALİLAN.COM tarafından silinir, bu sebeplerin birden fazla olması durumunda, gerekirse hatalı ilanlar, yayından kaldırılır.

Satılan kiralanan veya satışdan çekilen ilanlara ait ilanların yedeklenmesi, arşivlenmesi ilan sahibi tarafından yapılmalıdır.

İlan sahibi, ilanlarını, HEMENALİLAN.COM platformunda yayınlayarak, HEMENALİLAN.COM tarafından belirtilmiş ilan yayınlama kurallarına ve hizmet sözleşmesi koşullarına göre, gizlilik politikası çerçevesinde hareket edeceğini kabul ve taahhüt eder.

İlan yayınlama koşulları ve hizmet sözleşmesi politikasına uygun olmayan ilan sahibinin ilan yayınları durdurulur, aynı ihlallerin tekrarlanması durumunda ilan sahibinin, hizmet sözleşmesinin feshi sebebi olabilir.